בואי באומץ, הצטרפי למועדון 261 ישראל, בקבוצה של נשים מפרגנות ומרימות

ברוכה הבאה למועדון

ברוכה הבאה למועדון 261 פירלס בנימינה.  בנימינה זה הבית, כמה טוב לרוץ בבית, לרוץ ברחובות השכונות שלנו ולהרגיש שייכת. אנו מאמינות שריצה איננה מותרות, ריצה היא מפתח לאיכות חיים, לאורך חיים בריא ולשמחה.  אנחנו מאפשרות לכל אשה להצטרף אלינו ולהתחיל, או להמשיך לרוץ.  ריצה היא הזדמנות להתחבר לעצמך, לגוף שלך, לכוחות שלך ולעוד נשים בקהילה שלך. דרך הריצה אנחנו מרחיבות את תחושת המסוגלות האישית ומהוות מודל לעוד נשים – שריצה היא אפשרית.   המועדון שלנו בנוי ככה שתרגישי בנח לרוץ, שנתמוך אחת בשנייה ויחד נעבור מעל הפחד, בואי לרוץ איתנו BE FEARKESS. 


women's running group in Israel

אנחנו קהילת ריצה ספציפית לנשים המתמקדת בצד המהנה, החברתי והלא תחרותי של הריצה. אנו מספקות סביבה בטוחה, ידידותית ומהנה לנשים לרוץ יחד. זו דרך מצוינת להיכנס לכושר ולהכיר חברות חדשות תוך כדי ריצה. הצעד הראשון הוא הכי קשה, בשביל זה אנחנו כאן.  את מוזמנת פשוט להגיע.

אם את רצה ותיקה, האימונים שלנו הם הזדמנות לרוץ אימון אחד ביחד, לקבל כח מהקבוצה.

 

מועדון 261 fearless ישראל - עמותה שהיא מועדון ריצה חברתי, שכונתי, המאמנות והמתאמנות הינן נשים מהקהילה. אנחנו מקפידות על ערכים של חוסר שיפוטיות, כבוד, התאמה לכל אשה והנאה.  האימונים משלבים בין ריצה, תרגילי כח ומשחקים.   אנחנו נפגשות ל- Meet RUN  - מפגש ריצה, אחת לשבוע, כל יום שלישי בשעה 20:30 ליד בי"ס אמירים בבנימינה.  המפגש פתוח לכל אשה מעל גיל 18, כל אחת יכולה להגיע ולהצטרף.  כל חברות העמותה פועלות בהתנדבות, הפעילות הינה בעלות שנתית סמלית של 261 ש"ח.

Coaches for women's running

261 Fearless Inc.

  הסיפור מאחורי המספר – 261. 

לעלות מעל הפחד, להיות FEARLESS - זה 261.

ברגע של פחד שהאופציה לוותר נדמתה כאופציה הטובה ביותר, קתרין סוויצר התקדמה מעבר לפחד, ופרצה את הדרך לריצה עבור נשים. היא הוכיחה מה נשים מסוגלות להשיג ב-19 באפריל, 1967, כאשר רצה באופן רשמי את מרתון בוסטון כאישה הראשונה שענדה את המספר 261. אז, אישה שרצה מרתון הייתה בלתי נתפסת. לאורך המסלול, קתרין הותקפה על ידי פקיד כועס שרצה להוציא אותה בכוח מהמירוץ - פשוט בגלל שהיא אישה. ברגע הזה קתרין  החליטה להיות חסרת פחד והמשיכה עד לקו הסיום. קתרין הינה פעילה ותומכת בריצת נשים ומקדמת נשים בספורט.

המספר 261 ממשיך להיות סמל ל-FEARLESSNESS ברחבי העולם.

 

הצטרפי למועדון ישראל

בואי לחוות את המפגשים ואת אפקט 261 בעצמך על ידי הגעה לאחת מהריצות המפגש שלנו. כל מה שאת צריכה זה זוג נעלי ריצה.

מועדון 261 fearless ישראל - עמותה שהיא מועדון ריצה חברתי, שכונתי, המאמנות והמתאמנות הינן נשים מהקהילה. המפגשים פתוחים לכל אשה מעל גיל 18, כל אחת יכולה להגיע ולהצטרף.  כל חברות העמותה פועלות בהתנדבות, כולל מנהלת העמותה, חברות הועד והמאמנות.

הפעילות הינה בעלות שנתית סמלית של 261 ש"ח.  עלות זו מאפשרת לנו לנהל את העמותה מבחינת ניהול תקין,

Group picture of women from the 261 Fearless running group posing on an illuminated mini golf course

בנימינה

ימי שלישי 20:30 – 21:30
Group picture of women from the 261 Fearless running group posing on an illuminated mini golf course

בנימינה

ימי שלישי 20:30 – 21:30

ליד בי"ס אמירים, השעורה 1

Members of the 261 Fearless women's running group stand next to surfboards on a rocky beach and smile for the camera

ג'סר א - זרקא

בקרוב
Members of the 261 Fearless women's running group stand next to surfboards on a rocky beach and smile for the camera

ג'סר א - זרקא

בקרוב

 

מה צריך ללבוש לאימון של 261

ציוד – בגדים נוחים

מועדון 261

בגדים נוחים: לבשי משהו שאת חשה בנח לזוז איתו, אין צורך בבדים מיוחדים.

כדאי ללבוש בגדים בשכבות שתוכלי להוריד במידה ויהיה לך חם.

נעלי ריצה

נעלי ריצה

כל מותג, לא משנה כמה זמן יש לך אותן. פשוט חפשי בארון את נעלי הספורט שיש לך.  כשתתחילי לרוץ תוכלי להשקיע בזוג נעליים חדשים

 

חזיית ספורט

חזיית ספורט

אם יש לך.  אם לא את מוזמנת להתייעץ איתנו לגבי חזייה מתאימה. בנתיים לבשי את החזייה הכי תומכת שיש לך. 

 

מעיל גשם

האם גשום?

לבשי מעיל מגן מגשם והביאי איתך בגד יבש להחלפה.

 

כובע וכפפות

האם קר?

לבשי כובע וכפפות.  אם את מאד רגישה תוסיפי חם צוואר

 

כובע מצחייה, קרם הגנה ומים

יום שמש חם

כובע מצחייה, משקפי שמש, קרם הגנה וחגורה עם בקבוק מים

 

לא נשפוט אותך

לא משנה מה כמה מהר או רחוק את רצה, לא משנה מתי התחלת לרוץ, או מתי הייתה הפעם האחרונה שרצת.  את מוזמנת למועדון 261 המקומי שלך. לא אכפת לנו איך את נראה או מה אתה לובשת, או בת כמה את. אנחנו נאפשר לך לשפר את טכניקת הריצה שלך ויחד נרוץ בכיף.

לא נצחק מהשאלות שלך

כל כך הרבה שאלות והתלבטויות צצות כשאת מתחילה לרוץ, אף אחת לעולם לא תצחק על השאלות שלך. אנו נדריך אותך דרך היסודות של איך לרוץ, מה ללבוש, איך להימתח, הרשימה עוד ארוכה. אף אחת לא מצפה ממך לדעת משהו וכולם ישמחו לחלוק את הידע והחוויות האישיות שלו.

אנחנו נדאג לך

המאמנות שלנו מקבלות הכשרה איכותית וחינוך מתמשך. אנחנו רוצות שתהנו מריצה בריאה ותוכלו לעבור את הצעדים הראשונים בקלות ובבריאות, המאמנות שלנו משתמשים במשחקים, תרגילים ותרגילים שתוכננו במיוחד כדי לעזור לכם לרוץ נכון, בטוח וללא פציעות.

אנחנו נתמוך בך

מועדון 261 הוא קהילה של נשים שרוצות לתמוך ולעודד אחת את השנייה להיות בריאה ופעילה. תתפלאו עד כמה זה עוזר שיש סביבנו נשים שמאמינות שאתן יכולות לעשות את זה ומניעות ומדרבנות אתכן. כולנו חווינו רגעים בהם פקפקנו בעצמנו והיינו חסרות ביטחון. תנו לנו להדריך ולתמוך בכן.

יש עולם שלם שמחכה לך

ההצטרפות למועדון המקומי שלנו היא רק ההתחלה. זה מחבר אותך לקהילה הגלובלית שלנו 261 Fearless, שמחנכת ומעצימה נשים ברחבי העולם. יש אינסוף הזדמנויות ודרכים להיות מעורבת. פשוט תעברי מעל הפחד ועשי את הצעד הראשון.

בואי להיות מאמנת ב261

מאמנות 261 הן מודל לחיקוי לנשים אחרות מהוות דוגמא ומודל לגבי המעשה והאחריות של הצעד הראשון לחיים פעילים ובריאים יותר. כמאמנת 261 את מניעה, מעוררת השראה ומעודדת נשים ב- מועדון 261 לצאת מאזור הנוחות שלהן ולצמוח. מה שאת צריכה זה מעורבות ומחויבות כדי לעורר את התשוקה לריצה אצל נשים אחרות.

בואי נעשה את זה – במועדון 261!

לכל שאלה או התלבטות מוזמנת ליצור קשר.

בואי להיות FEARLESS, הצטרפי עכשיו למועדון בישראל.